Nike ekibi ile Büyükada’da gerçekleştirdiğimiz Triatlon etkinliğinde oldukça keyifli anlar yaşandı. Takım olmayı amaçlayan, son derece enerjik ve motivasyonu yüksek bu aktivite ile gruplar keyifli, değişik ve enerji dolu bir deneyim yaşama olanağına sahip oldular. Katılımcılar aktivite boyunca kendi grupları ile beraber iletişimlerini güçlendirerek birbirlerine destek oldular.

M3 Works olarak 17 Haziran 2015 Salı günü 120 kişilik Büyükada’da Nike ekibi ile keyif ve enerji dolu bir Triatlon etkinliği gerçekleştirdik. Moderatörümüz etkinliğimiz ile ilgili olarak gerekli bilgilendirmeyi yapıp gruplara gerekli ekipmanları teslim etikten sonra asistan arkadaşların ayırdıkları grupları aktivite için hazırlardı. Gruplar hazineye ulaşmak için yerine getirmek zorunda oldukları birbirinden keyifli ve zor görevleri yapmak zorundaydılar. Bu görevleri yerine getirirken de ortaya çok renkli ve eğlenceli görüntüler çıktı. Gruplar görevleri gerçekleştirecekleri noktalara ulaşabilmek için öncelikle ellerindeki büyük harita ve pusulalar yardımı ile görev yerlerini buldular. Üç farklı görev yeri bulunan parkurda; bisiklet yarışı, koşu yarışı ve engelli parkur yer almaktaydı. Grubun tüm üyelerinin sırası ile tek tek bütün parkurları tamamlaması gerekmekteydi. Gruplarda yer alan her bir üyenin en iyi dereceyi yapması gerekiyordu. Bu sırada her bir ekibin kendi ekip arkadaşlarına verdiği destek, motivasyon ve bunlarla birlikte ortaya çıkan takım ruhu tüm katılımcıların aktiviteden çok daha fazla keyif almalarını sağladı. Her bir grup parkurları yüksek dikkat ve motivasyonla takım olma ruhu ile gerçekleştirmeye çalıştılar. Parkurlardaki en iyi dereceyle hızlı ve doğru bir şekilde başarıyla tamamlayan grup hazinenin ve ödüllerin sahibi oldu. Parkurları eksiksiz doğru bir şekilde tamamlayan ve hızlıca sonuca ulaşan en iyi grup coşkuyla kutlamalarını sürdürdüler, ödül alamayan diğer grup üyeleri de yarışmanın yaşattığı heyecanla beraber yarışmanın vermiş olduğu mutluluğun tadını doyasıya çıkartıyorlardı. Tüm gruplar firmalarına ve birbirlerine olan bağlılıklarını böylece daha da güçlendirmişlerdi.

Nike ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Triatlon etkinliğinden fazlasıyla memnun kalıp, beklentinin fazlasıyla üstünde bir etkinlikle karşılaştıklarını söyleyerek bizlere ne kadar doğru bir iş yaptığımızı bir kez daha gösterdiler.

Yer: Büyükada
Tarih: 11/06/2015

Nike Triatlon Nike Triatlon Nike Triatlon Nike Triatlon Nike Triatlon Nike Triatlon Nike Triatlon Nike Triatlon Nike Triatlon nike-triatlon (10) Nike Triatlon Nike Triatlon Nike Triatlon Nike Triatlon Nike Triatlon Nike Triatlon

YouTube video