M3 Works olarak Nike ekibi için gerçekleştirdiğimiz Balık Tutma Atölyesi’nde keyifli anlar yaşandı. Katılımcılar tarafından çok beğenilen etkinlikte hem balık tuttular hem de yardımlaşmanın önemini bir kez daha hatırlamış oldular.

4 Temmuz Çarşamba günü İstinye iskelesinden kalkan gemi ile İstanbul turu yapan 10 kişilik Nike ekibi keyifli bir aktivite gerçekleştirmek için toplandılar. Teknenin açılması ile eğitmenimizin katılımcılar arasına girerek Balık Tutma etkinliğini başlatmış oldu. Katılımcılara olta ve gerekli ekipmanlar dağıtan M3 Works asistanları eğitmen eşliğinde balık tutmak için oltaları denize bıraktılar. Olta kurmanın ve balık tutmanın ince tekniklerini öğrenen katılımcılar artık birer profesyonel balıkçı olmuşlardı. Nike ekibinin sadece balık tutmayı öğrenmediği etkinlikte yardımlaşmayı ve birlikte hareket etmenin önemini bir kez daha hatırlamış oldular. Etkinliğin sonunda katılımcıların bir çok konuda kazanımlarının olduğu görüldü.

Nike ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Balık Tutma etkinliği birbirinden keyifli anlara sahne oldu. Katılımcılar birçok konuda bilgi edinerek etkinliği sonlandırmış oldular. Günün anısına hatıra fotoğrafı çeken katılımcılar alandan yüzleri güler bir şekilde ayrıldılar.

Yer: Tekne Turu
Tarih: 04/07/2018

Nike Balık Tutma AtölyesiNike Balık Tutma AtölyesiNike Balık Tutma AtölyesiNike Balık Tutma Atölyesi