YouTube video

M3 Works olarak Mann Hummel ekibiyle gerçekleştirdiğimiz Basit Makineler aktivitesinde çok renkli ve keyifli anlar yaşandı. Ekibimiz 35 kişi olan katılımcıları takımlara ayırdı ve gerekli materyalleri verdi. Ellerindeki materyalleri kullanarak tüm ekipler tek bir makine oluşturdu.

26 Mart 2018 Pazartesi Ataşehir’de özel bir mekânda Mann Hummel ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Basit Makineler etkinliği başından sonuna kadar enerji seviyesi hep en üst noktadaydı. Katılımcıların toplantı sonrası molaya çıkması ile birlikte M3 Works ekibi etkinliğin yapılacağı alanı hazırlamaya başladı. Molası biten Mann Hummel ekibi tekrar alana geldiklerinde olayın içeriğini anlamamakla birlikte ne yapacakları konusunda da soru işaretleriyle dolu olduklarını gördük. Sahneye çıkan M3 Works moderatörü ilk önce neler yapacaklarıyla ilgili kısa bilgiler vererek etkinliği başlattı. Her takımın kendi alanında birbirinden alakasız çeşitli malzemelerin olması takımların kafasını oldukça karıştırmıştı. Ancak katılımcılar kendilerini bir takım olarak görmeye başladıktan sonra aktivitenin seyri de değişmeye başladı. Takımlar kendi içlerinde ve diğer takımlarla uyumunu yakaladıktan sonra ilk önce kendi takım makinasını yapmaya çalıştılar, zaman ilerledikçe ortaya değişik ve yaratıcı fikirler ortaya çıkıyordu. Her takım kendi makinasını tamamen kendi hayal güçlerine ve yaratıcılıklarına göre tasarlayıp birleştirdikten sonra test edilmek üzere M3 Works ekibinden destek aldılar. Her takım kendi makinası bitirmesiyle birlikte moderatör eşliğinde tüm takımlar makinalarını birleştirerek ortaya büyük bir makine çıkarmış oldular. Aslında takımlar sadece kendi takımlarını değil diğer takımlarla da bir arada çalışmayı keşfetmişlerdi. Bu ince noktayı çözen Mann Hummel ekibi etkinlik sonunda M3 Works ekibinden büyük beğeni toplamış oldu.

Final noktasında geldiğimizde çalışanların makinaya start vermesi ile Mann Hummel Basit Makineler aktivitesi tamamlanmış oldu. Aktivite sırasında hem çok eğlenip hem de farklı bir deneyime sahip olan Mann Hummel ekibi takım çalışmasının önemini bir kez daha anlamış oldu.

Yer: Ataşehir
Tarih: 26/03/2018

Mann Hummel Basit Makineler Mann Hummel Basit Makineler Mann Hummel Basit Makineler Mann Hummel Basit Makineler