M3 Works Takım Çalışması

/M3 Works Takım Çalışması
M3 Works Takım Çalışması 2015-10-30T14:20:50+00:00

2569152_orig

Liderlik, firmalarda kalite yönetiminin başarı ile yürütülmesi ve her şeyden önce kalite kültürünün oluşturulabilmesi için firmada inşa edilmesi gereken önemli fonksiyonlardan biridir. İş yaşamında bir ekibin birlikte çalışarak ulaştığı sonuç, bireylerin tek başına ulaştıkları sonuçtan daha çok başarılıdır.

Takım Çalışması Animasyonları

M3 Works Takım Liderleri de bu ilke ile hareket eder; her adımın planlanması ve sağlıklı olarak işlemesini sağlar. Peki, bizler M3 Works takım liderleri olarak sizlere ve takım arkadaşlarımıza neler sunuyoruz?

Takım Çalışması Karıncalar

Takım liderleri olarak amacımız; ekipteki arkadaşlarımızın hedeflerini geliştirmek, yapılan işler ile ilgili geri bildirimleri iletmek, katılımcılarımıza yani bizimle çalışan firmalara sunduğumuz hizmetin kalitesini en üst ve en iyi seviyede tutmak, her gün önümüze çıkan sorunlarda çözümsüz gibi görünen durumlar için arkadaşlarımıza destek vermektir. Ayrıca, birlikte çalıştığımız firmaların talepleri doğrultusunda, sürekli iyileştirme yaklaşımına öncelik veren bir yönetim tarzını esas alıyoruz. Çünkü sonuçların daha iyi olabilmesi için öncelikle süreçlerin iyileştirilmesi gerekir. Bizler de firma performansı açısından bu derece önemli olan süreç yönetiminin, kalite kültürünün önemli bir parçası olduğumuza inanıyoruz. M3 Works tüm birimleriyle takım kültürüne dayalı bir kurum aslında. Örneğin M3 Works Takım Liderleri çalışanları, her birinin ayrı bölümlere bağlı özel işleri olsa bile, takım içerisinde, birlik içinde aynı hedef için belirlenmiş işleri yapmaktan vazgeçmiyor. Sanırım bu durum firma kültürümüzün önemli bir noktası olan arkadaşlık kavramının benimsenmesi ve iş birliği anlayışı sayesinde gerçekleşiyor.

Takım Çalışması Yengeçler ve Kutup Ayıları

Takım liderliği, farkındalık içinde olmayı gerektiriyor. Her ay yaptığımız performans toplantılarından arta kalan zamanlarda, yeri geldiğinde dışarıda birlikte yemek yediğimizde, ekip üyelerinin önerilerini, isteklerini değerlendirmeye alarak üst yönetimimizle, bu önerilerin veya isteklerin uygulanıp uygulanamayacağını, kendi fikirlerimizi de sunarak karşılıklı olarak görüşüyoruz.  Takım arkadaşlarımızla; fikirlerin, planların, alınan kararların ve atılan adımların ortak bir çalışma sonucu oluşmasından dolayı daha etkili olacağına inanıyoruz. Bu düşünce tarzını oluşturmak ve bireyleri takımın bir parçası olmaya alıştırmanın, ufak tefek ayrıntılara dikkat edildiğinde sorun yaratmayacağına inanıyoruz.

Bizler Takım Liderleri ekibi olarak çalıştığımız firmaların isteklerini karşılamak, tam doğrulukla nihai hizmetin sunulmasını sağlama çabası içindeyiz ve böyle de devam edeceğiz.

Köpeklerin Takım Çalışması