M3 Works ekibinin Türkiye devlerinden Koç Holding bünyesindeki Koç Zer için hazırladığı Survive Macera Yarışı etkinliği görülmeye değerdi. Survive etkinlik lokasyonu olarak, 120 kişilik Koç Zer ekibi için İstanbul’a 2.5 saat uzaklıkta eşsiz manzarası, temiz havası ve verdiği huzur ile yerli yabancı turistlerin yoğun ilgisini çeken Bolu Abant tercih edildi. Abant Gölü’nün karşısında yer alan Abant Palace Hotel’in bahçesinde gerçekleştirilen M3 Works Survive etkinliğinde birbirinden neşeli aktiviteler yer aldı. Türkiye devlerinde biri olan Koç markasını daha da yükseltmek ve değerlerini korumak için yoğun tempoda çalışan Koç Zer ekibi Survive etkinliği öncesinde temiz hava ve manzara sayesinde son derece neşeli ve enerjik görünüyorlardı.

Birbirinden eğlenceli 7 parkurun içinde yer aldığı M3 Works Survive etkinliği oldukça keyifli anlara şahit oldu. Takım çalışmasını güçlendirmek ve motivasyon artışını sağlamak için düzenlenen Survive etkinliği katılımcılar arasında merak uyandırdı. Survive için 10 kişilik gruplar halinde 12 ekip M3 Works takım liderleri eşliğinde oluşturuldu. Survive boyunca yarışabilmek adına gruplarına isim bulmaları istenilen katılımcılardan ZERdüşt, ZERdaçal, ZERvivor gibi birbirinden keyifli grup isimleri bulundu. Grup isim seromonisinin ardından start komutu ile Survive etkinliği büyük bir hızla başladı. Bütün parkurların takım çalışmasına dayalı olması ve ekip halinde yarışmayı gerektirmesi, zaten başarılı olan ekipleri daha da motive etti ve takım çalışması önemini gösterdi. Survive etkinliği boyunca heyecan, gülücükler ve kazanma hırsının eksik olmadığı oyunlarda bütün takımlar kıyasıya yarıştı. Takımların birlikte hareket etme zorunluluğu kazanmak için takibi yeterli değildi. 7 parkurdan oluşan M3 Works Survive etkinliğinde zeka, hız, çeviklik, dikkat, hafıza, gibi özelliklerin yoğun olarak kullanılması ve takım içinde dayanışma olması gerekliydi.

M3 Works Survive Macera Yarışı aktivitesinde tamamlanan parkurların ardından birinci ekibi seçmek oldukça zor oldu. Son derece başarılı oyunlar oynamaları sonucunda her ekip Survive‘daki oyunlarda en az bir oyunda birinci geldi. Bütün detaylar göz önüne alınarak yapılan Survive puanlaması sonucunda 11. Takım liderlik koltuğuna oturdu. Survive etkinliği birincisi olan takım ve diğer katılımcılar M3 Works Survive Macera Yarışı sonunda dağıtılan sürpriz hediyeler ve yapılan kutlama ile beraber fotoğraf çektirip güzel günün tadını çıkarmaya devam etti.

Yer: Abant Palace Hotel
Tarih: 22/05/2015

Koç Zer Survive Macera Yarışı Koç Zer Survive Macera Yarışı Koç Zer Survive Macera Yarışı Koç Zer Survive Macera Yarışı