M3 Works olarak Koç Holding ekibi ile Üsküdar’da 40 kişinin katılımıyla gerçekleştirdiğimiz QR Kod Define Avı Atölyesinde oldukça keyifli anlar yaşandı. Takım çalışmasının verdiği bütünlük hissiyatıyla hareket eden takımlar oldukça hızlı haraket ederken; iletişimlerini güçlendirerek birbirlerine destek oldular.

Defineye ulaşmak için yerine getirmek zorunda oldukları görevleri öğrenmek için bir noktadan diğerine koşan takımlar görevlerini ellerinde bulunan akıllı telefonlarlayüksek motivasyon ve takım olma ruhuyla gerçekleştirdiler. Define Avında yüksek enerji ve motivasyonla yaptıkları yarışın sonunda en hızlı olup görevlerini eksiksiz yerine getiren grup üyeleri defineye ulaşarak sevinç yaşarken diğer takım üyeleri de yarışmanın yaşattığı mutluluk hissiyle firmaya ve birbirlerine olan bağlarını güçlendirdiler.

Yer: Üsküdar
Tarih: 16/09/2014

Koç Holding QR Kod Define Avı Koç Holding QR Kod Define Avı Koç Holding QR Kod Define Avı Koç Holding QR Kod Define Avı Koç Holding QR Kod Define Avı Koç Holding QR Kod Define Avı Koç Holding QR Kod Define Avı Koç Holding QR Kod Define Avı Koç Holding QR Kod Define Avı Koç Holding QR Kod Define Avı Koç Holding QR Kod Define Avı Koç Holding QR Kod Define Avı Koç Holding QR Kod Define Avı Koç Holding QR Kod Define Avı Koç Holding QR Kod Define Avı Koç Holding QR Kod Define Avı