Koç ekibinin Koç Korusu’nda çocuklar için gerçekleşen aktivitelerde birbirinden keyifli anlar yaşandı. En çok çocukların eğlendiği aktivite birbirinden keyifli anlar geçirildi. Sabahtan akşama değin süren aktivite de heyecan hiç azalmadı. Çocuklar sürekli olarak kendilerine Rüzgar Gülü yaptılar. Yapımı oldukça kolay olan aktivite de heyecan hiç azalmadı. Birbirinden keyifli anların yaşandığı piknikte çocuklar gönüllerince eğlendi.

Rüzgar Gülü’nün yanı sıra kukla da yapan çocuklardı. Kukla Atölyesi’nde çocuklar çorap ve diğer çeşitli malzemelerle kendi kuklalarını yaptılar. Oldukça eğlenceli bir atölye olan Kukla Atölyesi çocukların hem sosyalleşmesini hem de el becerilerini geliştirmesini sağladı.

Diğer bir alanda da Bilim Atölyesi yapılıyordu. Bilim Atölyesi’nde çocuklar çeşitli deneyler yapıyordu. Deneylerini gerçekleştiren çocuklar birçok yeni bilgi öğrenmenin yanı sıra birbirinden keyifli dakikalar geçirdi. Bilim Atölyesi’nde çocuklar böylece daha önce gerçekleştirmedikleri deneyleri yapma fırsatı yakaladı.

Birbirinden farklı atölyelerde birbirinden farklı etkinlikler gerçekleştiren Koç Ailesi unutulmaz dakikalar yaşadı. Bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmeyen katılımcılardı. Gönüllerince eğlenen ve unutulmaz dakikalar yaşayan katılımcılar gün sonuna yaklaştıkça çeşitli hediyelerinde sahibi oldu.

Yer: Koç Topluluğu Bağlarbaşı Korusu
Tarih: 21/05/2016

koc-holding-cocuk-aktiviteleri (16) Koç Holding Çocuk Aktiviteleri Koç Holding Çocuk Aktiviteleri Koç Holding Çocuk Aktiviteleri Koç Holding Çocuk Aktiviteleri Koç Holding Çocuk Aktiviteleri Koç Holding Çocuk Aktiviteleri Koç Holding Çocuk Aktiviteleri Koç Holding Çocuk Aktiviteleri Koç Holding Çocuk Aktiviteleri Koç Holding Çocuk Aktiviteleri Koç Holding Çocuk Aktiviteleri koc-holding-cocuk-aktiviteleri (4) Koç Holding Çocuk Aktiviteleri Koç Holding Çocuk Aktiviteleri Koç Holding Çocuk Aktiviteleri