M3 Works olarak Jotun çalışanları için gerçekleştirdiğimiz Sokağın Ritmi etkinliğinde oldukça keyifli anlar yaşandı. Ritim yapan katılımcılar bu sefer kendi firma ürünleri ile gerçekleştirdiler. Değişik bir duygu uyandıran etkinlik katılımcılar tarafından oldukça beğenildi.

11 Temmuz 2018 Çarşamba günü, Holiday Inn Gebze’de 65 kişilik otun ekibi için gerçekleştirdiğimiz Sokağın Ritmi etkinliği diğer ritim atölyelerine göre oldukça farklı bir etkinliktir. Sokağın Ritmi etkinliği firmanın kendi ürünleriyle ya da istenilin herhangi bir müzik enstrümanı olmayan materyallerle yapılan bir aktivitedir. Sokağın Ritmi eğitmenleri bu konuda oldukça eğitimli olup, her materyalle müzik yapabilen eğitmenlerdir. Bu sefer Sokağın Ritmi etkinliğini Jotun boya kutuları ile gerçekleştirdik. Boy boy boya kutularından yapılan enstrümanlar katılımcılara dağıtıldı. Katılımcıların ilk gördüğünde oldukça şaşırdığı enstrümanlar eğitmenin sahneye çıkması ile kafalardaki sorular birer birer yok oluyordu. Eğitmenin kısa bir egzersizinden sonra enstrümanları ellerine alan katılımcılar gruplara ayrılarak sırayla her grup ayrı bir ritme çalıştı finalde toplanarak ortak bir müzik yapan katılımcılar birlikte neler yapabileceklerini bir kez daha göstermiş oldular. Müzik enstrümanı olarak geçmeyen materyallerle tüm katılımcıların çabalarının sonunda büyük bir başarı göstererek Jotun boya kutularından bir müzik kompozisyonu ortaya çıkardılar. Etkinliğe başlanıldığında katılımcılar çekingen davranıp iyi bir performans sergileyemeseler de eğitmenin ve birlikte farkına vardıkları takım ruhu sayesinde zaman ilerledikçe etkinlik daha da keyifli bir hal almaya başladı. Eğitmenin büyük beğenisini kazanan Jotun ekibi içlerindeki müzisyeni ortaya çıkarmışları.

M3 Works olarak Jotun ekibi için gerçekleştirdiğimiz Sokağın Ritmi etkinliği Jotun markasının kedi ürünleri ile gerçekleştirildi. Farklı bir deneyim yaşayan katılımcılar etkinliğin üstesinden başarılı bir şekilde geldiler. Enerjisi hep üst seviyelerde ilerleyen etkinlikte katılımcılar birlikte neleri başarabileceklerini bir kez daha hatırlamış oldular.

Yer: Holiday Inn / Gebze
Tarih: 11/07/2018

Jotun Sokağın Ritmi Jotun Sokağın Ritmi Jotun Sokağın Ritmi Jotun Sokağın Ritmi