Groupama ekibi ile birlikte oldukça eğlenceli bir Mum Yapımı Atölyesi gerçekleştirdik. 24 Mart 2017 Cuma günleri gerçekleşen Mum Yapımı Atölyesi’nde unutulmaz dakikalar yaşandı. 25 kişiden oluşan Groupama ekibi oldukça heyecanlıydı. Bir an önce Mum Yapımı Atölyesi’ne başlamak isteyen katılımcılar o sırada toplantılarını gerçekleştiriyordu. M3 Works asistanları da yan tarafta alanı Mum Yapımı Atölyesi için hazır hale getiriyordu.

Hazırlıkların tamamlanmasıyla birlikte Mum Yapımı Atölyesi başladı. İlk olarak sunucumuz mum yapımı hakkında sunum yaptı. Oldukça bilgilendirici olan bu sunumda katılımcılar mum ile ilgili öğrenmek istedikleri ne varsa öğrendiler. Böylece ilk aşama geride kaldı. Sırada mumları yapmak vardı. Sunucumuz örnek teşkil etmesi adına bir tane mum yaptı. Daha sonra katılımcılardan aşamalarına uygun olarak mumlar yapmalarını istedi. Hem kendileri hem de yakınları için mumlar yapacak olan katılımcılar oldukça heyecanlıydı.

Daha önce böyle bir aktivite gerçekleştirmemiş olan katılımcılar oldukça mutlu görünüyordu. Eğlendikleri her hallerinden belli olan katılımcılar aynı zaman da oldukça öğretici bir aktivite de gerçekleştiriyordu. Hem eğlenen hem öğrenen Groupama ekibi birbirinden keyifli dakikalar geçiriyordu.

Katılımcıların birbirlerini yakından tanımasını sağlayan Mum Yapımı Atölyesi’nde aynı zamanda takım içi iletişim de kuvvetleniyordu. Birbirleriyle yardımlaşarak mumlarını yapan Groupama ekibi oldukça keyifli vakit geçiriyordu. Bireysel bir aktivite olarak görünse de Mum Yapımı Atölyesi’de takım çalışmasının ve takım olma halinin öğrenildiği bir aktivitedir. Katılımcılar kendileri için mumlarını yaparken aynı zaman da takım olma halini ve koordineli hareket etmeyi yeniden keşfetti.

Yer: İstanbul
Tarih: 24 /03/2017

YouTube video

Groupama Mum Yapımı Atölyesi Groupama Mum Yapımı Atölyesi Groupama Mum Yapımı Atölyesi Groupama Mum Yapımı Atölyesi Groupama Mum Yapımı Atölyesi Groupama Mum Yapımı Atölyesi Groupama Mum Yapımı Atölyesi Groupama Mum Yapımı Atölyesi