GCC – Define Avı

/, Etkinlikler/GCC – Define Avı

GCC – Define Avı

22 Şubat 2018 Perşembe günü GCC ekibi ile birlikte M3 Works ekibi olarak Define Avı aktivitesini gerçekleştirdik. 200 kişilik bir katılımın olduğu Define Avı aktivitesinde GCC ekibi birbirinden keyifli dakikalar geçirdi. 20 gruba ayrılan katılımcılar hızla Define Avı aktivitesine başladı.

Her gittikleri noktalar da onları bekleyen soru ve görevlerle takım içi iletişimin öneminin farkına varan GCC ekibi birbirinden keyifli dakikalar geçiriyordu. Takım çalışmasının ve takım içi iletişimin üst düzeyde olduğu Define Avı aktivitesinde katılımcılar iş yaşamında adını sıkça duydukları kavramları yeniden keşfetti. Takım halinde karar almanın, koordineli hareket etmenin ve takım içi iletişimin öneminin bir kez daha farkına vardılar. Diğer takımlarla rekabet ederken bile yardımlaşmayı ihmal etmeyen GCC ekibi bütün olmanın ne demek olduğunu yeniden fark etti.

Define Avı’nda hızın hiçbir önemi yoktu. Etabı ilk bitirenin daima kazanmadığı Define Avı’nda asıl amaç gidilen her noktada bulunan soruları doğru cevaplamak ve verilen görevleri eksiksiz yerine getirmekti. Böylece farklı bir biçimde yarıştıklarını fark eden katılımcılar koşmayı bıraktı.

Yavaş yavaş final noktasına gelen katılımcılarda heyecan doruk noktaya ulaşmıştı. Kazanan takımın hangisi olduğu merak konusuydu. Birlikte hareket ederek sonuca ulaşan ve en çok doğru yanıtı veren takım kazanan takım oldu. Madalyasını ve sürpriz hediyeleri de kazanan takımdı. Tüm ekibin doyasıya eğlendiği Define Avı’nda aslında kazanan tüm takımlardı. Takım olmanın ve koordineli hareket etmenin önemini iyice pekiştiren katılımcılar unutulmaz dakikalar geçirdi.

Yer: Sultanahmet / İstanbul
Tarih: 22/02/2018

GCC Define Avı GCC Define Avı GCC Define Avı GCC Define Avı

2018-03-13T18:11:20+00:00 22 Şub 2018|Kategoriler: Define Avı, Etkinlikler|0 Yorum Var

Yorum Bırak