trekkingTrekking

Birbirinden harika doğal ortamlarda düzenlediğimiz parkurlarda geçireceğiniz vakitte, engelleri aşmada ihtiyacınız olan tüm ekipman M3 Works tarafından sağlanacak.

Takımınızla birlikte yapacağınız trekking aktivitesinde birey olarak güçlenmenin, özgüven artırmanın yanı sıra işbirliği değerlerinizi geliştirecek, takım ruhunuzu oluşturacak ve yardımlaşarak arkadaşlığınızı pekiştireceksiniz. Birbirinden harika doğal ortamlarda düzenlediğimiz parkurlarda geçireceğiniz vakitte, engelleri aşmada ihtiyacınız olan tüm ekipman M3 Works tarafından sağlanacak. Elbette sportif giyinmek ve yedek iç çamaşırı sağlamak sizlerin sorumluluğunda. Bir de takım çalışmasının gücü yanınıza almayı unutmayın!

Bisiklet

Güvenlik önlemlerimizi ve hızlı eğitimimizi aldıktan sonra tek sıra, farklı bisikletlerle, tek bir takım olarak yola çıkıyoruz. Zorluk seviyesini seçeceğimiz parkurlardan geçerken uygun bir yerde mola verip doğanın tadını çıkarıyoruz. Farklı bir parkur kullanarak dönüş yoluna geçiyor ve turumuzu tamamlıyoruz.

Etkinlik Türü
Spor
Kazanımlar
Eğlence