Sağlıklı Yaşam Kulübü

/Sağlıklı Yaşam Kulübü
Sağlıklı Yaşam Kulübü2018-12-30T10:52:03+00:00

saglikli yasamİş dünyasında verimliliği olumsuz etkileyen en önemli sebepler konsantrasyon eksikliği ve enerji düşüklüğüdür. Bunların altında yatan neden ise düzensiz beslenme, uyku bozukluğu ve hareketsizliktir.

Sağlıklı Yaşam Koçu ve NLP Uzmanı Fırat Çakır önderliğinde gerçekleştirilecek çalışmayla kişilere düzenli beslenme, düzenli egzersiz ve düzenli uykuyu öğreterek, güne daha enerjik başlamalarını sağlayıp konsantrasyonlarını artıyoruz.

Ayrıca kişilerin daha düzgün bir fiziksel ve ruhsal yapıya sahip olmasını, böylece özgüven artışıyla birlikte takım çalışmasında aktifliğe de katkı sağlıyoruz.
Şirket toplantı salonunuzu “Sağlıklı Yaşam Merkezi”ne çevirerek, çalışanlarınıza aşağıdaki konularda birebir destek oluyoruz. İş yaşamını aksatmayacak şekilde optimize edilmiş sistemimizle bir ekibimiz günde 30 çalışan ile bire bir seanslar düzenleyebilmektedir. Uyguladığımız modüller:

Düzenli beslenme
Uyku sistemi
Egzersiz
Beyni etkin kullanma

 

Fırat Çakır Kimdir?

Sağlıklı Yaşam Koçu ve NLP Uzmanı Fırat Çakır’ın ayrıca sağlık yaşam hakkında yayınlanmış beş kitabı bulunmaktadır. Marmara Üniversitesi Spor Akademisi mezunu yazar, Dünya Fitness Federasyonu’ndaki 26 eğitim programını da tamamlayıp kendi özgün eğitim programını oluşturmuştur. Bugüne kadar onlarca TV kanalında program, gazetelerde de köşe yazarlığı yapan Fırat Çakır, Beykent Üniversitesi TV bünyesinde yeni kitabıyla aynı adı taşıyan “Sağlıklı Yaşa Kariyerin Olsun” programını hazırlayıp sunmaktadır.