Lastik Bileklik Atölyesi

/Lastik Bileklik Atölyesi
Lastik Bileklik Atölyesi2018-12-30T10:45:18+00:00

lastik bileklikRenkli lastikler ile birlikte takım çalışması ve motivasyon atölyesi düzenliyoruz. Nasıl mı yapıyoruz? Lastik Bileklik Atölyesi ile yapılan bileklikler son dönemde ilkokul çocukları, ortaokul çocukları, lise öğrencileri ve gençlerin vazgeçilmez aksesuarı haline gelmiştir. Aynı zamanda gençler lastiklerden materyalleri ilebirlikte cep telefonu ve tabletlerine kılıflar, çanta ve hatta anahtarlık bile yapabilmektedirler. Lastik Bileklik Atölyesi neon renkleri sayesinde özellikle günümüzde çokça tercih edilen bir aksesuardır. Aynı zamanda çağımızın modası olan kendin yap uygulamalarının en popülerlerindendir. Katılımcıların motivasyon atölyesi sırasında yapabilecekleri en keyif veren atölyelerden biridir, yaptıkları bileklik yada aksesuarların kendileinde kalacak olması şirketinde kendi için yapacağı en ufak bir aksesuar aidiyet duygusunu geliştirmektedir.

Lastik Bileklik Atölyesi ile yapacağınız bileklikler bu konuda en pratik yanında taşıyabileceği yada ailesinden birine hediye edebileceği en kolay aksesuardır. Renkli lastikler sayesinde katılımcılar hem el becerileri hem de takım çalışmasını geliştirmektedirler. Lastik Bileklik Atölyesi ile yaratıcılığın sınırlarını zorlayabilirsiniz. Renkli lastikler ile yapılabilecek onlarca aksesuar vardır. Tamamen sizin ve takım arkadaşlarınızın yaratıcılığına bağlı olarak geliştirebileceğiniz ve uygulayabileceğiniz onlarca fikir mevcut. Lastik Bileklik Atölyesi ile takım arkadaşlarınız ile eğlenerek aynı zamanda kendinize, çocuğunuza yada dostlarınıza kendi emeğiniz ile yaptığınız aksesuarları hediye edebilirsiniz.

Lastik Bileklik Atölyesi’nde öğrendikleriniz ile evde çocuğunuz, arkadaşlarınızın çocukları yada yeğenleriniz ile keyifli vakit geçirebilmenizi sağlayacak bir aktivitedir aynı zamanda. Şirket kuruluş yıldönümünüzde bu yıl klasik bir kutlama düzenlemek yerine çalışanlarınıza kendileri için renkli lastikler ile birer aksesuar yapmalarını isteyebilirsiniz. Lastik Bileklik Atölyesi’nde katılımcılarımızı ilk başta zorlu bir görev beklemektedir. Yapımı zor gibi görünen ve takım çalışması gerektiren bir atölyedir. Katılımcılar renkli lastikler, lastik örme tığı ve model çıkartma tableti ile takım arkadaşları ile değişik aksesuarlar çıkartmaya çalışarak keyifli zaman geçirecek ve motive olacaktır. Takım çalışmasını baz alarak düzenlediğimiz atölyemizde sosyal sorumluluk projesi olarak da yer verebilmemiz mümkündür. Kurumlardan ihtiyaç sahibi çocuklar ile birlikte yada bu çocuklara hediye olarak da renkli lastikler ile bileklik, anahtarlık, çanta vb. aksesuarlar yapılabilecek bir atölyedir. Lastik Bileklik Atölyesi yetişkinlere uygun olarak görünmese de yapacakları bileklikler ve aksesuarlar keyif ile gerçekleştirecekleri bir uygulamadır.

Kategoriler