konsol oyunlariPlaystation, Nintendo Wii, XBox veya Kinect ile şirketinize ya da etkinliğinize yönelik kurgulanacak oyunlarla spor, odaklanma ve eğlence dolu bir güne hazır olun.

YouTube video

Çeşitli oyun konsolları etkinliğinize entegre edilerek çalışanlarınızın hoşça vakit geçirmesi sağlanırken, bir yandan da iş birliği, dikkat, pratik zekayı ön plana çıkartarak oyunları sadece eğlencenin ötesine taşıyor olacak.  Takım sporlarından bireysel sporlara kadar çok geniş bir oyun yelpazesiyle sunulan atölyemiz yoğun iş hayatınızda hem dinlenmeniz, hem hoşça vakit geçirmeniz hem de pratik zekanızı ortaya koymanız için biçilmiş kaftan. Hatta şirket çalışanlarından oluşturulacak takımlarla mini bir olimpiyata bile katılabilirsiniz.

 

Referans İşler

SC Johnson

M3 Works olarak SC Johnson ekibi için tüm gün süren toplantılarının aralarında nefes alıp, eğlenmeleri için konsol oyunları kurduk. Dijital oyunlar SC Johnson çalışanları tarafından büyük ilgi gördü.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/sc-johnson-konsol-oyunlari/

Çelebi Holding

M3 Works ekibi olarak Çelebi Holding ekibi ile birlikte çeşitli Konsol Oyunları’nı oynadık. Çocukluklarını dönen katılımcılar hiç unutamayacakları anlar yaşadı. Aynı zamanda birbirinden keyifli anlara sahne oldu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/celebi-holding-konsol-oyunlari/

Philips

philips-konsol-280-150

M3 Works olarak Teknosa zirvesi Philips standı’nda katılımcılar ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Konsol Oyunları atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Zirve ziyaretçileri Philips standı’na uğrayıp konsol oyunları oynayarak keyifli vakit geçirdi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/philips-konsol-oyunlari/

Etkinlik Türü
Fuaye Aktiviteleri