Konsol Oyunları

konsol oyunlariPlaystation, Nintendo Wii, XBox veya Kinect ile şirketinize ya da etkinliğinize yönelik kurgulanacak oyunlarla spor, odaklanma ve eğlence dolu bir güne hazır olun.

Çeşitli oyun konsolları etkinliğinize entegre edilerek çalışanlarınızın hoşça vakit geçirmesi sağlanırken, bir yandan da iş birliği, dikkat, pratik zekayı ön plana çıkartarak oyunları sadece eğlencenin ötesine taşıyor olacak.  Takım sporlarından bireysel sporlara kadar çok geniş bir oyun yelpazesiyle sunulan atölyemiz yoğun iş hayatınızda hem dinlenmeniz, hem hoşça vakit geçirmeniz hem de pratik zekanızı ortaya koymanız için biçilmiş kaftan. Hatta şirket çalışanlarından oluşturulacak takımlarla mini bir olimpiyata bile katılabilirsiniz.

 

Referans İşler

Philips

philips-konsol-280-150

M3 Works olarak Teknosa zirvesi Philips standı’nda katılımcılar ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Konsol Oyunları atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Zirve ziyaretçileri Philips standı’na uğrayıp konsol oyunları oynayarak keyifli vakit geçirdi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/philips-konsol-oyunlari/

LG

lg-konsol-280-150

M3 Works olarak 7. Turkcell Elçiler Zirvesi LG standı’nda katılımcılar ile birlikte gerçekleştirdiğimiz Konsol Oyunları Atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Zirve ziyaretçileri LG standı’na uğrayıp konsol oyunları oynayarak keyifli vakit geçirdi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/lg-konsol-oyunlari/

Eczacıbaşı

eczacibasi

M3 Works olarak Eczacıbaşı ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Konsol Oyunları Atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Eczacıbaşı çalışanları toplantı aralarında konsol oyunları oynayarak keyifli vakit geçirdi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/eczacibasi-konsol-oyunlari/

Etkinlik Türü
Fuaye Aktiviteleri