3d sanal gerçeklikBulunduğunuz ortamda, sadece gözlük takarak bambaşka bir yerdeymiş gibi –örneğin bir roller coaster tepesinde, helikopterde ya da fabrikanızda– üç boyutlu olarak deneyim yaşamayı sağlayan bu yeni teknoloji, size özel branding ile etkinliklerinizde.

Sanal Gerçeklik denince aklınıza ilk ne geliyor? Şu sıralar oldukça popüler olan Sanal Gerçeklik Gözlüğü aslında çok yeni bir teknoloji değil fakat geliştirilen yeni uygulamalar ve oyunlarla değeri yükseldi.

Teknik anlamıyla sanal gerçeklik ise kişilerin bizzat orada olma hissini yaşadığı bilgisayar kaynaklı üç boyutlu ortamlar için kullanılıyor. Kullanan kişiler gözlük (kasklı ekran) ya da başka bir aygıt aracılığıyla sanal ortama dahil oluyor ve gerçeklikle olan tüm bağlantısı koparak sanal gerçekliğin olduğu ortama adapte oluyor. Böylelikle kullanıcılar yaşadıklarını andan uzaklaşıp o ekrandan gözüken ana odaklanıp o anı yaşamaya başlıyor.

Kısacası yanılsamanın içine giren birey kendini hissettiği dünyada sanıyor. Eğer sizde gerçeği takımınızla birlikte yaşamak, en zor engelleri yalnız ya da birlikte aşmak istiyorsanız sanal gerçeklik oyunlarımız sizinle. Takım halinde ya da bireysel olarak oynayabileceğiniz bu oyunlar sizi hayatın monotonluğundan uzaklaştırıp gerçek dünyanın içine alıyor. Böylece sizde yaşadığınız yaşamın sıkıntılarından belli bir sürede olsa kurtulup sanal dünya eşliğinde eğlenebilirsiniz.

YouTube video

3 Boyutlu Gözlüklerle Takım Oyunu

Tüm takım birlikte yepyeni teknolojik bir deneyim! Tüm katılımcıların bireysel 3d gözlükler taktığı bu deneyimde tüm takım birlikte macera yaşıyoruz. Heyecanlı bir roller coaster deneyimi, hareketli bir şehir turu, hatta uzay seyahati! Sizleri bekliyor. Hem de şirket logolarınızı içeren harika görüntülerle.

Dilerseniz firma logosu bastırdığımız gözlüklerinizi aktivite sonrası tarafınıza hediye ediyoruz.

Referans İşler

SC Johnson

SC Johnson ekibi ile birlikte oldukça farklı bir aktivite gerçekleştirdik. Sanal Gerçeklik Gözlüğü’yle birbirinden farklı videolar izleyen katılımcılar doyasıya eğlendiler.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/sc-johnson-sanal-gerceklik-gozlugu/

Enerjisa

Enerjisa ekibi ile birlikte oldukça farklı bir aktivite gerçekleştirdik. Sanal Gerçeklik Gözlüğü’yle birbirinden farklı videolar izleyen katılımcılar doyasıya eğlendiler. 25 kişilik bir katılımın olduğu Sanal Gerçeklik Gözlüğü aktivitesinde heyecan hiç azalmadı. Birbirlerinden farklı videoları izleyen katılımcılar oldukça farklı bir gün geçiriyordu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/enerjisa-sanal-gerceklik-gozlugu/

Bu aktiviteler de ilginizi çekebilir:

Sanal Gerçeklik – Artırılmış Gerçeklik Uygulamaları
Ayrıntılı bilgi için tıklayınız >

Etkinlik Türü
Fuaye Aktiviteleri
Kazanımlar
Eğlence