M3 Works ailesi olarak Dell ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Drone Yarışları eğlenceli anlara sahne oldu. Katılımcıların büyük ilgi gösterdiği atölyede, Dell ekibi engelleri aşma konusunda büyük tecrübe edindiler. Engelleri başarılı bir şekilde geçerek pisti tamamlayan katılımcılar arasında pisti en hızlı bitirenlere ödülleri verildi.

6 Nisan 2018 Cuma günü, Bodrum Mandarin Hotel’de, 40 kişilik Dell ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Drone Yarışları, farklı ve alışık olunmayan bir atölyeydi. Herkesin merak ettiği drone kullanımını gerçekleştirmek için sabırsızlanan katılımcılar, drone eğitmeninin gelmesi ve eğitime başlamasıyla Drone Yarışları etkinliği başlamış oldu. Başta herkese bireysel olarak drone eğitimi verilirken, drone uçurma konusunda çokta başarılı olmayan katılımcılar zaman ilerledikçe bu konudaki gizli yetenekleri de ortaya çıkmış oldu. Eğitim aşaması bittiğinde yarışma kısmına geçen katılımcılar, öğrendiklerini uygulamaya koydular. Kıyasıya bir rekabetin olduğu Drone Yarışları aktivitesi katılımcıların enerjisi ile etkinlik hep en üst seviyede devam etti. Katılımcılar tek tek elendikçe kazananlar ile finale daha da yaklaşmıştık. Final zamanı en iyi iki drone kullanıcısı sahne aldı ve etkinliğin en heyecanlı yarışması başlamış oldu. İki yarışmacıdan biri birinciliğe yükselerek birincilik ödülünü almaya hak kazandı. Günün sonunda katılımcılar nekadarda bireysel yarışmış gibi olsalarda engelleri aşmayı, zorluklarla başa çıkmayı, eğlenceli gözüken bir durumun bazen ne kadar zor duruma dönüştüğünü anlatan bir etkinlikti. Etkinliğin bitmesi ile alandan ayrılan katılımcılar yüzleri gülen bir şekilde günü tamamladılar.

Dell ekibinin yüksek enerjisi ile etkinliğin keyfi kat kat artarken eğitmenin verdiği bilgiler doğrultusunda tüm katılımcılar birer drone sürücüsü oldular. Başladığı andan itibaren enerjisi hep üst seviyede olan Drone Yarışları etkinliği kazanımlarıyla katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

Yer: Mandarin Hotel / Bodrum
Tarih: 06/04/2018

Dell Drone Yarışları Dell Drone Yarışları Dell Drone Yarışları Dell Drone Yarışları