Decathlon 2 – Sokağın Ritmi

/, Sokağın Ritmi/Decathlon 2 – Sokağın Ritmi

Decathlon 2 – Sokağın Ritmi

Varillaz grubumuzla Carousel AVM’de Decathlon’un yeni mağazasının açılışını yaptık. 4 kişiden oluşan Varillaz grubu dinleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Carousel AVM’de sahne alan Varillaz grubu dinleyicileri oldukça keyiflendirdi. Geniş bir repertuara sahip olan Varillaz grubu ilk olarak bilinen ve hızlı parçalarla giriş yaptı. Sonrasında dinleyicilerin isteklerine ve hareketlerine göre performanslarını şekillendirdi.  1 adet üflemeli çalan müzisyen 3 adet vurmalı çalan müzisyenden bir araya gelen Varillaz ekibi Decathlon’a  katılım gösteren herkesi eğlendirdi.

Katılımcıların keyifli vakit geçirmesini sağlayan Varillaz etkinliğinde heyecan bir an olsun azalmadı. Varillaz ekibi dinleyicilerin hiç unutamayacakları anlar yaşamasını sağladı. Hep birlikte dans eden katılımcılar doyasıya eğlendi.

Her şeyin ritm aleti olduğu Varillaz’da bu sefer de grup üyeleri Redüktör ve metal plaka kullanarak gösterisini sergiledi.

Yer: Carousel AVM
Tarih: 08/11/2017

Decathlon Sokağın Ritmi Decathlon Sokağın Ritmi Decathlon Sokağın Ritmi Decathlon Sokağın Ritmi Decathlon Sokağın Ritmi Decathlon Sokağın Ritmi Decathlon Sokağın Ritmi Decathlon Sokağın Ritmi Decathlon Sokağın Ritmi Decathlon Sokağın Ritmi Decathlon Sokağın Ritmi Decathlon Sokağın Ritmi

 

 

2017-12-18T17:41:37+00:00 09 Kas 2017|Kategoriler: Etkinlikler, Sokağın Ritmi|0 Yorum Var

Yorum Bırak