YouTube video

M3 Works ekibi olarak Çelebi Holding ekibi ile birlikte çeşitli Konsol Oyunları’nı oynadık. Çocukluklarını dönen katılımcılar hiç unutamayacakları anlar yaşadı. Aynı zamanda birbirinden keyifli anlara sahne oldu. Çelebi Holding merkez binası’nda bir araya geldiğimiz Çelebi Holding ekibi fuaye alanında kurulan Konsol Oyunları’na oldukça fazla sevindi. Toplantı aralarına her çıktıklarında sırasıyla oyunları oynamaya başlayan katılımcılar için oldukça eğlenceli bir aktivite gerçekleşiyordu.

Takım çalışmasının en eğlenceli hali olan Konsol Oyunları hem takım halinde hem bireysel olarak oynanabilmektedir. Bunun yanı sıra katılımcılar takım halinde de turnuvalar düzenlemektedir. Böylece kısa vakitte birçok farklı şeyi deneyimleyen Çelebi Holding ekibi hiç unutamayacakları anlar yaşadı. Oldukça fazla çeşitte bulunan Konsol Oyunları’nı takım halinde oynarken birlikte hareket etmeyi ve uyumlu olmayı keşfeden katılımcılar aynı zamanda bireysel oyunlar oynayarak turnuvalar da yaptı. Takım halinde hareket etmenin önemini fark eden katılımcılar böylece hem eğlendi hem öğrendi. Takım içi iletişimin önemi de fark eden katılımcılar toplantı sırasında öğrendikleri teorik bilgiyi pratikte deneyimlemiş oldu.

Yer: Çelebi Holding
Tarih: 17/06/2016

Çelebi Holding Konsol Oyunları Çelebi Holding Konsol Oyunları Çelebi Holding Konsol Oyunları Çelebi Holding Konsol Oyunları