Borusan Holding ekibi ile birlikte 28 Şubat 2017 Salı günü Suç Mahalli aktivitesi gerçekleştirdik. Tüm konukların bu yemek salonunda bulunması bir tesadüf değildi. Zira Sir William Durade mirasını açıklamak üzere konukları bu özel gecede ağırlamak istemişti. Ne yapacakları hakkında fikir sahibi olmayan Borusan Holding ekibinde heyecan doruk noktadaydı. Borusan Holding ekibi uşak ve hizmetçilerin eşliğinde yemeklerini yerken aniden bir şeyler oldu! Işıklar söndü ve silah sesi duyuldu. Katılımcılar korku ve telaşla birbirlerine bakıp olayı anlamaya çalışırken her şey normale döndü ve Sir artık hayatta değildi. Bu cinayeti kim işlemişti. Tüm katılımcıların kafasındaki bu sorunun cevabını ancak Müfettiş Hercules çözebilirdi! Yemek boyu süren sorgu havasının hakim olduğu salonda kime güvenebilirsiniz.

Uzun bir sorgunun ardından katılımcılar Koordineli hareket ederek katili buldular. Borusan Holding ekibi ile Suç Mahalli aktivitesini mutlu bir şekilde son buldu.

Yer: Point Barbaros Otel / İstanbul
Tarih: 28/02/2017

Borusan Holding Suç Mahali Borusan Holding Suç Mahali Borusan Holding Suç Mahali Borusan Holding Suç Mahali Borusan Holding Suç Mahali Borusan Holding Suç Mahali Borusan Holding Suç Mahali Borusan Holding Suç Mahali Borusan Holding Suç Mahali Borusan Holding Suç Mahali Borusan Holding Suç Mahali Borusan Holding Suç Mahali Borusan Holding Suç Mahali Borusan Holding Suç Mahali Borusan Holding Suç Mahali Borusan Holding Suç Mahali