Body Logo

/Body Logo
Body Logo 2018-08-15T15:08:32+00:00

body logo“Sensiz bu şirket tam olmaz” mesajını vermenin en keyifli yolu!

İnsan kaynağı, şirketimiz için en önemli zenginliğimizdir. Body Logo bunu vurgulamanın en etkili yöntemlerindendir.

Oluşturmak istediğimiz mesaj veya logo için yapılacak ön çalışmanın ardından katılımlara uygun kıyafetler seçilir ve konumlandırma yapılır. Body Logo hem çok eğlenceli bir buz kırıcı, hem de birleştiricidir.

Yeterince provanın ardından gerçekleştirilecek çalışmada tüm ekibinizin nasıl ahenkle, tek vücut hareket ettiğine şaşıracaksınız!

Katılımcı: 20-2000
Zaman: 60-120 dakika
Kazanımlar: Aidiyet, Konsantrasyon, Özgüven, Yaratıcılık

 

 

 

 

 

Referans İşler

İlaç Firması

M3 Works olarak bir İlaç Firması ile Antalya’da gerçekleştirdiğimiz Body Logo aktivitesinde çok keyifli anlar yaşandı. 500 kişinin bir araya gelmesiyle oluşan aktivitede insan, ok ve ağaç görselleri konu alındı. Drone ile havadan oluşturulan görsellerin profesyonel çekimleri yapıldı. “Sensiz bu şirket tam olmaz” konseptli Body Logo aktivitesinde katılımcılar bir bütün olma duygusunu harika bir şekilde öğrendi.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/ilac-firmasi-body-logo/

 

Astra Zeneca

İlk olarak sunucumuz ne yapacağımızı anlattı. Yere çizilen şeklin içine düzgün ve sıralı bir biçimde girecek olan Astra Zeneca ekibiydi. Daha sonra Drone ile çekim yapılacaktı. A ve Z harflerini oluşturan katılımcılardı. Drone ile devam eden çekim oldukça eğlenceliydi. Bir bütünün parçası olmak katılımcılar için harika bir duyguydu.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.m3.com.tr/astrazeneca-body-logo-sirket-piknigi/