M3 Works ekibi olarak 20 Ocak 2016 Cuma günü BNP Paribas Cardif Genel Müdürlük’de BNP Paribas Cardif ekibi ile birlikte Sıra Yapım Atölyesi aktivitesini gerçekleştirdik. 15 kişiden oluşan BNP Paribas Cardif ekibi Sıra Yapım Atölyesi için oldukça heyecanlıydı.

Sıra Yapım Atölyesi’nde çocuklar için sıra yapacak olan katılımcılar aynı zaman da bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiriyordu. Yapılan sıralar ihtiyaç sahibi çocukların olacaktı.

3 takımdan oluşan BNP Paribas Cardif  bir an önce Sıra Yapım Atölyesi’ne başlamak istiyordu. Masaların üzerinde yer alan demonte halde olan sıralar birleştirecek olan katılımcımlar sunucumuzun Sıra Yapım Atölyesi hakkında kısa bir sunum yapmasının ardından aktiviteye başladı. Böylece hummalı bir çalışmanın içine giren BNP Paribas Cardif ekibi hız kesmeden çalışmaya devam ediyordu.

Takım çalışmasının yanı sıra bir sosyal sorumluluk projesi olan Sıra Yapım Atölyesi’nde katılımcılar birçok kavramı yeniden keşfediyordu. Takım içi iletişimi kuvvetlendiren ve koordinasyonu sağlayan aktivite de heyecan bir an olsun azalmadı. Takımların birbirleri ile kıyasıya rekabete girmesinin yanında yardımlaşmayı da ihmal etmemesi takdire şayandı. Birbirleri ile rakip olan takımlar aynı zaman da birbirlerine yardım etmeyi de unutmadı. Her şeyin çocuklar için olduğunun farkında olan BNP Paribas Cardif ekibi sıraları en doğru ve düzgün biçimde birleştirmeye çalışıyordu. Böylece birbirlerini de yakından tanıma fırsatı bulan katılımcılardı.

Sıraların yapımının tamamlanmasının ardından son kontrolleri de yapıldı. Kullanıma hazır hale gelen sıralar çocukları bekliyordu. Gün boyunca çalışan ve yorulan BNP Paribas Cardif ekibi hatıra fotoğrafı çektirdi. Sıra Yapım Atölyesi’ne katılım gösteren herkes oldukça mutlu bir şekilde alandan ayrıldı.

Yer: BNP Paribas Cardif Genel Müdürlük
Tarih: 20/01/2017

BNP Paribas Cardif Sıra Yapım Atölyesi BNP Paribas Cardif Sıra Yapım Atölyesi BNP Paribas Cardif Sıra Yapım Atölyesi BNP Paribas Cardif Sıra Yapım Atölyesi BNP Paribas Cardif Sıra Yapım Atölyesi BNP Paribas Cardif Sıra Yapım Atölyesi BNP Paribas Cardif Sıra Yapım Atölyesi BNP Paribas Cardif Sıra Yapım Atölyesi BNP Paribas Cardif Sıra Yapım Atölyesi BNP Paribas Cardif Sıra Yapım Atölyesi BNP Paribas Cardif Sıra Yapım Atölyesi BNP Paribas Cardif Sıra Yapım Atölyesi