M3 Works olarak bir içecek firmasının destekleyicisi olduğu Trakya Fest’te Birlikte Güzel adı altında 3 gün boyunca festival alanında Dev Jenga etkinliği gerçekleştirdik. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği Jenga etkinliğinde katılımcıları ayrı sürprizler bekliyordu.

19, 20, 21 Temmuz 2018 tarihinde Edirne, Keşan’da gerçekleşen Trakya Festivalinde Birlikte Güzel adına üç gün boyunca festivalde Dev Jenga aktivitesi gerçekleştirdik. Dev Jenga‘nın özelliği normal jengalardan kat kat daha büyük olması ve Birlikte Güzel adına festivale özel tasarlanmış olmasıydı. Jenga taşlarında yer alan görevler taşı çeken kişi tarafından yapılmak zorundaydı. Katılımcıların büyük ilgi gösterdiği etkinlikte çok keyifli anlar yaşandı. Enerjinin hep üst seviyede olduğu etkinlikte festivaldeki katılımcılar kıyasıya yarıştılar, çektikleri her Dev Jenga taşında hem düşürmemeye çalışıyorlardı hem de çektikleri taşta çıkacak görevin ne olacağı da ayrı bir heyecan katıyordu aktiviteye. Sadece oyunu oynayanların değil izleyenlerinde büyük keyif aldığı etkinlikte katılımcılar festivalin tadını çıkartıyorlardı. Sadece müziğin değil aktivitenin de olmasından büyük mutluluk duyan katılımcılar, festivale başka bir boyut kattığını dile getirdiler.

M3 Works Olarak Birlikte Güzel adına Trakya Fest’te gerçekleştirdiğimiz Dev Jenga aktivitesi katılımcılar tarafından büyük beğeni aldı. İlginin hiç eksilmediği etkinlikte kıyasıya yarışan katılımcılar festivalin farklı bir rengi oldu.

Yer: Trakya Fest
Tarih: 20/07/2018

Birlikte Güzel Dev Jenga Birlikte Güzel Dev Jenga Birlikte Güzel Dev Jenga Birlikte Güzel Dev Jenga