Avivasa – Kokteyl Atölyesi

/, Kokteyl Atölyesi/Avivasa – Kokteyl Atölyesi

Avivasa – Kokteyl Atölyesi

M3 Works olarak Avivasa için düzenlediğimiz Kokteyl Atölyesi etkinliği eğlenceli dakikalara ev sahipliği yaptı. Uzun toplantılardan çıkan Avivasa çalışanları Kokteyl Atölyesi ile keyifli anlar yaşadı. Katılımcılar alanında profesyonel olan barmenimizle birlikte farklı kokteyller hazırlayarak yeni tatlar keşfettiler.

M3 Works ailesi olarak 02 Nisan Pazartesi günü, 30 kişilik Avivasa ekibi ile yaptığımız Kokteyl Atölyesi etkinliği renkli dakikalara sahne oldu. Profesyonel barmenimiz eğlenceli bir gösteriyle açılış yaptı. Katılımcılar için hazırlanmış masalara geçen Avivasa ekibi barmenimizin kısa bir bilgilendirme sonrası kokteyllerini yapmaya başladılar. Masada katılımcılarla birlikte kokteyller hazırlayan barmenimiz katılımcıların istekleri doğrultusunda değişik kokteyller yapılmasına yardımcı oldu. Atölye boyunca Avivasa ekibinin birbiriyle olan iletişimi görülmeye değerdi. Kokteyl yapımı sırasında birbirlerine yardımcı olan katılımcılar ekip ruhunu geliştirirken iş birliği içerisinde hazırladıkları kokteylleri birlikte yudumlamanın keyfini çıkardılar. Ellerindeki malzemeleri yaratıcılıklarıyla birleştiren katılımcılar farklı tatlar yaratma konusunda oldukça başarılıydılar. Katılımcılar eğlencenin doruklarına çıkarken takım halinde çalışmanın verdiği mutluluk yüzlerinden okunuyordu. Ekip ruhunun gelişmesine katkı sağlayan etkinlik aynı zamanda katılımcıların motivasyonlarını arttırmada da önemli bir rol oynadı. Takım ruhuyla birlikte uyumlu çalışmayı ve iş birliğini de gerektiren kokteyl yapımı tat ve sunum olarak da katılımcıların yaratıcılıklarıyla daha da renklendi. İş birliği içerisinde takım olarak hazırlanan kokteyller Avivasaçalışanlarının eğlence dolu anlar yaşamasına sebep oldu. Kurulan masalarda en başarılı kokteyli hazırlamak için yardımlaşarak çalışan katılımcılar eksik malzemeler konusunda da birbirlerine destek oldular. Ellerinde yeterli malzeme kalmayınca diğer takımlardan yardım alan katılımcılar uyumlu ve iş birliği içerisinde takım olarak sistemli çalışmanın nasıl olduğunu bizlere gösterdiler. Önceden birlikte çalışma fırsatı bulamayan kişilerin atölye boyunca birlikte çalışması ekip ruhunu geliştirirken, katılımcıların iletişim becerilerini arttırmada da önemli bir rol oynadı. Etkinlik sonunda eğitmenimiz takım olarak bir kokteyl hazırlayıp sunum yapmalarını istediğinde katılımcılar daha önce yaptıkları kokteylleri de göz önünde bulundurarak takım halinde kokteyllerini hazırladılar. Ve barmenimizin tadarak karar vermesinin ardından bu küçük yarışmanın birinci belli oldu.

Beklentilerin her zaman üstünde olan Kokteyl Atölyesi etkinliği Avivasa çalışanları tarafından takım olmanın tam anlamını yakalamış oldular. Enerjinin hep yüksek olduğu etkinlikte katılımcıların yüzündeki gülümseme yapılan etkinliğin doğru yerlere temas ettiğinin bizlere bir kez daha göstermiş olmuştur.

Yer: Ümraniye
Tarih: 02/04/2018

Avivasa Kokteyl Atölyesi Avivasa Kokteyl Atölyesi Avivasa Kokteyl Atölyesi Avivasa Kokteyl Atölyesi

2018-08-06T17:54:07+00:00 02 Nis 2018|Kategoriler: Etkinlikler, Kokteyl Atölyesi|0 Yorum Var

Yorum Bırak