M3 Works olarak Aksigorta çalışanları ile düzenlemiş olduğumuz Sosyal Kulüp Gösterisi muhteşem görüntülere sahne oldu.  M3 Works ekibimiz tarafından verilen müzik dersleri sonucunda Aksigorta çalışanlarına gerçekleştirdiğimiz Sosyal Kulüp Gösterisi izleyenlere oldukça keyifli dakikalar yaşattı. Sosyal Kulüp Gösterisi etkinliğini düzenleyen ekibimizin vermiş oldukları derslerin sonucunda Aksigorta çalışanları yaptıkları gösterilerle eğlenceli ve renkli görüntüler sergilediler.

13 Aralık 2013 Cuma günü Sosyal Kulüp Gösterisi etkinliği Aksigorta çalışanları ile Portaxe’de gerçekleşti. Sosyal Kulüp Gösterisi etkinliğimizde Aksigorta çalışanlarının müzik dersleri sonucunda almış oldukları eğitimleri başarı bir şekilde sergilediler. Bu performansları sergilerken Sosyal Kulüp Gösterisi etkinliğinde yer alan Aksigorta ekibi uyum ve motivasyonu en üst seviyede gerçekleştirdiler.

M3 Works olarak Sosyal Kulüp Gösterisi etkinliği Aksigorta ekibi ile belli bir süre içerisinde gerçekleşen müzik dersleri sonucunda ortaya çıktı. Aksigorta ekibi Sosyal Kulüp Gösterisini gerçekleştirmek için deneyimli ve tecrübeli eğitmenlerimiz tarafından yaklaşık 5 ay verilen dersler sonucunda çalışanlar tarafından bu muhteşem şovu gerçekleştirmiş oldular. Sosyal Kulüp Gösterisi ekibin hazırlanmış oldukları parçalarla ilerlerken etkinlikte yer alan katılımcılar bu parçalara eşlik ederek renkli görüntüler ortaya çıkardılar. M3 Works Sosyal Kulüp Gösterisi etkinliği katılımcılara oldukça keyifli dakikalar yaşatırken göstermiş oldukları performanslarda motivasyon, takım ruhu ve uyumun önemini bir kez daha kavramış oldular. Sosyal Kulüp Gösterisi etkinliğinde eğlenceli dakikalar yaşanırken etkinliği izleyenler kendilerini müziğin kollarına bırakarak dans etmeye başladılar ve bir karnaval havası oluşturdular. Çalınan oyun havaları ile birlikte etkinliğe katılan ekip halaylar çekmeye başladılar. Sosyal Kulüp Gösterisi’ne katılanlar eğlencenin bir an olsun azalmadığı bu etkinlikte çok eğlenceli ve renkli görüntüler ortaya çıkarttılar. Sosyal Kulüp Gösterisi etkinliği motivasyon, uyum, yetenek ve uzun süreli emeği göstermiş oldukları performanslarıyla yansıtmış oldular.

Aksigorta ekibi ile gerçekleşen M3 Works Sosyal Kulüp Gösterisi etkinliğimiz gösterilen performanslarla geceye renk kattı ve eğitmenlerimiz tarafından verilen eğitimi kusursuz yerine getirmiş oldular. Sosyal Kulüp Gösterisi etkinliğinde yer alan katılımcılar bu etkinlikteki başarının en büyük faktörünün motivasyon ve takım çalışması olduğunu kavramış oldular. Oldukça eğlenceli geçen Sosyal Kulüp Gösterisi etkinliği Aksigorta çalışanlarının unutamayacakları bir görsel şov olarak akıllarda yer edindi.

Yer: Portaxe
Tarih: 13/12/2013

aksigorta-sosyal-kulup-gosterisi (1) aksigorta-sosyal-kulup-gosterisi (16) aksigorta-sosyal-kulup-gosterisi (15) aksigorta-sosyal-kulup-gosterisi (14) aksigorta-sosyal-kulup-gosterisi (13) aksigorta-sosyal-kulup-gosterisi (12) aksigorta-sosyal-kulup-gosterisi (11) aksigorta-sosyal-kulup-gosterisi (10) aksigorta-sosyal-kulup-gosterisi (9) aksigorta-sosyal-kulup-gosterisi (8) aksigorta-sosyal-kulup-gosterisi (7) aksigorta-sosyal-kulup-gosterisi (6) aksigorta-sosyal-kulup-gosterisi (5) aksigorta-sosyal-kulup-gosterisi (4) aksigorta-sosyal-kulup-gosterisi (3) aksigorta-sosyal-kulup-gosterisi (2)