M3 Works olarak Aksigorta için düzenlediğimiz Happy Hours keyifli anlar yaşanmasına olanak sağladı. Aksigorta’nın Sabancı ödüllerini kutlamak adına verdiği parti, fındıklı merkezinin teras katında düzenlendi. Aksigorta çalışanları hep birlikte doyasıya eğlencenin tadını çıkardılar. Bir parti için gereken her şeyi sizler için düşünen M3 Works ekibi yine başarılı bir organizasyona imza attı.

Profesyonel DJ’imizin müziklerine kendilerini kaptıran katılımcılar keyifli saatler geçirdiler. Türkçe pop’tan, yabancı pop’a, eski yeni birçok şarkı eşliğinde dans eden firma çalışanları oldukça neşeli görünüyorlardı. Profesyonel DJ’in yanı sıra ses sistemi, müzik aparatları, mekân dekorasyonu gibi ihtiyaçları da karşılayan M3 Works ekibinin organize ettiği parti hava kararıncaya dek devam etti. Teras katı Aksigorta renkleriyle dekore edildi. Renkli balonlar ve çeşitli dekorasyon malzemeleriyle renklendirilen parti çalışanların iş yoğunluğundan uzaklaşmasını sağladı. Eğlenceli vakit geçirmenin yanında iletişim bağları kuvvetlenen ve iş hayatının yoğunluğundan birbirini tanıma fırsatı bulamayan çalışanların kaynaşması için güzel bir fırsat sunan Happy Hours’da keyifli anlar yaşandı. Açık ya da kapalı her türlü alana göre hazırlayabileceğimiz özel konsept partilerin yanı sıra şirketinizin istekleri doğrultusunda da organize edebileceğimiz partilerden biri daha başarıyla son bulmuş oldu. Geniş repertuara sahip DJ’imizin çaldığı parçaların ritmlerine kendilerini kaptıran Aksigorta çalışanları günün sonunda oldukça rahatlamış ve keyifli görünüyorlardı.

Yer: Aksigorta Genel Müdürlük / Fındıklı
Tarih: 25/04/2014

Aksigorta Sabancı Ödülleri Partisi Aksigorta Sabancı Ödülleri Partisi Aksigorta Sabancı Ödülleri Partisi Aksigorta Sabancı Ödülleri Partisi Aksigorta Sabancı Ödülleri Partisi Aksigorta Sabancı Ödülleri Partisi Aksigorta Sabancı Ödülleri Partisi Aksigorta Sabancı Ödülleri Partisi Aksigorta Sabancı Ödülleri Partisi Aksigorta Sabancı Ödülleri Partisi Aksigorta Sabancı Ödülleri Partisi Aksigorta Sabancı Ödülleri Partisi Aksigorta Sabancı Ödülleri Partisi Aksigorta Sabancı Ödülleri Partisi Aksigorta Sabancı Ödülleri Partisi Aksigorta Sabancı Ödülleri Partisi