M3 Works ekibi olarak 3M ile gerçekleştirdiğimiz M3 Challenge aktivitesi renkli ve bir o kadar da eğlenceli anlara sahne oldu. 3M çalışanları ile buluştuğumuz alanda aktivitenin başlamasıyla kıyasıya bir yarışa sahne oldu. Bu büyük yarışın ardından finalde kazanan takıma ödülleri verilerek taçlandırıldı.

2 Mayıs 2018 Çarşamba günü, Village Park’da 3M ile gerçekleştirdiğimiz M3 Challenge aktivitesi enerjisi üst seviyelerde başlayan bir aktivite oldu. Daha önceden birbirini tanıyan ekip M3 Challenge oyunu ile adeta kıyasıya yarıştı. M3 Works ekibinin kurulumu bittikten sonra toplantıdan çıkan 3M üyeleri aktivite alanına geldiklerinde parkurları görünce ne yapacaklarını düşünmektelerdi. M3 Works moderatörü sahneye çıkıp yapacakları oyunu ve geçecekleri parkurları tek tek anlattıktan sonra 3M çalışanlarının kafalarındaki soru işaretleri yavaşça gitmeye başlamıştı. 5 takıma ayrılan ekip ilk parkurun başına geçerek yarışmaya başladı. Parkurları takım halinde geçen 3M çalışanları büyük rekabete sahne olan bir yarış çıkardı. Parkurları sırasıyla geçen takımlar tüm etapları bitirdikten sonra topladıkları puanları hesaplanarak birinci olan takım belirlenmiş oldu. Final kısmında birinci olan takımı açıklayan M3 moderatörü birinci takıma ödüllerini teslim ederek hatıra fotoğrafı çekildiler. Aktiviteden büyük keyif alan 3M ekibi etkinliğin bitmesi ile aktivite alanında yüzleri gülen bir şekilde ayrıldılar.

Takım olmanın önemini, takım olunca zorlukların üstesinden ne kadar kolay gelindiğini bir kez daha hatırlamış oldular. Etkinliğin başında zorlanan takımlar daha sonrasında takım halinde hareket etmeyi hatırlayınca işleri daha da kolaylaşmış oldu.

Yer: Village Park / Polonezköy
Tarih: 02/05/2018

3M M3 Challenge 3M M3 Challenge 3M M3 Challenge 3M M3 Challenge